Naujienos

Draugystė veža. Asistentinis taksi įkūrėjai sako: reikia bandyti ir būtinai pavyks!

Mindaugas Stanevičius ir Vaidas Kuliauskas – du draugai, sudėję savo santaupas ir įkūrę MB „Asistentinis taksi“. Abu draugai po kaklo traumų juda neįgaliojo vežimėliu ir sukūrė verslą tam, kad pagelbėtų judėjimo negalią turintiems, senjorams.

„Asistentinis taksi“ įkūrėjai jungiasi prie projekto „Mums pakeliui“. Dabar jie pasiryžę įveikti visą 500 kilometrų „Camino Lituano“ kelią ir būti šios kelionės „gelbėtojais“:

„Dalyvausime, nes tikime, jog išbandymai daro mus stipresnius. Rodydami pavyzdį skatinsime kitų neįgaliųjų veiklumą, aktyvesnį judėjimą pirmyn, taip pat padėsime kelyje tiems, kuriems to reikės. Projekte tikimės paprasto ir šilto bendravimo, nes mes norime būti reikalingi, o ne siekiame uždirbti.

Tokie projektai kaip šis naudingi visiems – sveikiesiems padeda suvokti, kad žmogaus su negalia poreikiai – tokie patys, kaip ir jos neturinčiųjų, o neįgaliesiems reikia nors kartais išeiti iš savo komforto zonos – nėra kliūčių, kurių neįmanoma įveikti. Reikia bandyti – ir būtinai pavyks.“

Ved. Žydrė Gedrimaitė